Ülkemizin önde gelen madeni yağ üreticilerinden Kross Madeni Yağlar, 30 yıllık tecrübesini dünyada gelişen teknolojileri, ARGE çalışmaları ile birleştirerek sektörde yeniliklerin öncüsü konumundadır. Kazanmış olduğu tecrübesi sayesinde günün ihtiyaçlarını sektörde bulunan çözüm ortaklarına kaliteyi, güveni ve kolay ulaşılabilirliği sunmaktadır. Müşteri memnuniyetine odaklanan hizmet anlayışımız ve üstün nitelikli ürünlerle tüketicilerin madeni yağ ihtiyacını karşılamaktadır. 

Yurt içi pazarında ülkemizin batısından doğusuna, kuzeyinden güneyine üretmekte olduğu 110 çeşit ürünün satışını yapmaktadır. Yurt içindeki başarılarını yurt dışına taşıyarak 30 dan fazla ülkeye ihracat çalışmalarına başlamıştır. Firmamız geçmişten gelen birikimlerini güler yüzlü çözüm odaklı personeli ile birleştirerek sahada liderliğini sürdürmektedir.

Firmamız Türkiye’de birçok yerli üreticiye ham madde ve hazır ürün ikmali yapmaktadır. Müşterilerine uyguladığı özel eğitim programları ve satış sonrası teknik destek hizmetleri ile doğru ürünün, doğru yerde ve en ekonomik şekilde ihtiyaca yönelik kullanılması konusunda kullanıcılar ile sinerji yaratarak katma değer sağlayarak hizmet verdiği sektörde gerçek çözümler sunmaktadır.

MİZYONUMUZ & VİZYONUMUZ

MİSYONUMUZ: 30 yıllık tecrübesini en yeni teknolojileri ARGE çalışmalarıyla birleştirerek yüksek performanslı ürün çeşitliliği ve üstün hizmet anlayışıyla iş ortaklarına çözüm odaklı yüksek fayda sağlamak.

VİZYONUMUZ: Ülkemizde ve dünyada ulaşılabilirliği kolay, pazar payı yüksek ve tercih edilen uluslararası üst sınıf markalar arasında yer almaktadır.